Silver partner
6
Років досвіду
3
Роки на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
3
Ексклюзивних об'єктів
0
Рекламна активність
6413
Останній візит на сайт
2 дні тому
АН "Благовест"

Продаж квартир (2)

  • Благовіст
    127 000 $
    2 153 $/м²

    Генерала Шаповала вул. (Механізаторів), 20

    2 кімнати
    59 / 29 / 12 м²
    поверх 13 з 23
    2016 рік побудови
    2 дні тому
    ГЕНЕРАТОР. Чудова видова квартира з евроремонтом в ЖК Soho Park. Планування-світла, простора кухня -вітальня з панорамними вікнами та продуманим зонуванням. Кухонна зона обладнана вбудованою технікою (плита, духовка, посудомийка), плавно переходить у затишну вітальню з диваном та обіднім столом санвузол суміщений в кафелі(душова кабінка),лоджія засклена.Сучасні меблі та техніка світових виробників. Будинок розташований в тихому та спокійному місці, одразу біля Солом`янського ландшафтного парку та з видом на нього.Метро Вокзальна в пішій доступності
    Рієлтор
  • Благовіст
    136 000 $
    1 360 $/м²

    Європейського Союзу просп. (Правди), 31-А

    єВідновлення Мостицький масив
    3 кімнати
    100 / 54 / 14 м²
    поверх 14 з 22
    2 дні тому
    .Генератор.!.Продаж великої 3х кімнатної квартири(100кв.м) з сучасним та якісним ремонтом Планування-три окремі кімнати,велика кухня-вітальня (14 кв.м) два санвузла(душова+ванна в кафелі)гардеробна. Квартира продається з меблями та технікою(пральна,сушильна,посудомийна машинки,бойлер на 50 л.,холодильник,кондиціонер, фільтр для води - Осмос. Квартира двостороння. Лічильники на світло,воду та тепло ,за відсутністю світла є додаткове джерело живлення за відсутністю тепла електричні радіатори Будинок 2008 року.Біля будинку є підземний паркінг. Поруч мережа супермаркетів,аптек,ТЦ Орнамент, ТРЦ Ретровіль,ЖК Варшавський ліс,озеро.Метро Мінська 15хвилин. Можливий розрахунок за державними пр...
    Рієлтор
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.
3. Перевірте налаштування вашого браузера і переконайтеся, що блокування спливаючих вікон вимкнено або налаштовано на дозвіл відкриття цього вікна.